Supercool (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Date
nl: Datum

en: Views
nl: Overzichten

en: Comment
nl: Reactie

en: Domain
nl: Domein

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: and
nl: en

en: Masquerade
nl: Vermom

en: Menu translation
nl: Menuvertaling

en: You are now masquerading as !masq_as.
nl: U bent nu vermomd als !masq_as.
