Supercool (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Date
ru: Дата

en: Link
ru: Ссылка

en: Views
ru: Представление

en: Comment
ru: Комментарий

en: Domain
ru: Домен

en: Percentage
ru: Процент

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: CSS class(es)
ru: CSS класс(ы)

en: and
ru: и

en: Masquerade
ru: Маскировка

en: Menu translation
ru: Перевод меню

en: Contact Form
ru: Форма обратной связи

en: You are now masquerading as !masq_as.
ru: Вы замаскировались под !masq_as.
