Supercool (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Comment
sk: Komentár

en: Domain
sk: Doména

en: Percentage
sk: Percent

en: and
sk: a
