Supercool (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Comment
sl: Komentar

en: Domain
sl: Domena

en: and
sl: in
