Supercool (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Date
tr: Tarih

en: Link
tr: Bağlantı

en: Views
tr: Görünümler

en: Comment
tr: Yorum

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Pathauto
tr: OtoYol

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: and
tr: ve
