Supercool (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Link
vi: Liên kết

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Domain
vi: Miền

en: Pathauto
vi: Đường dẫn tự động

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: and
vi: và
