Supercool (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Comment
cs: Komentář

en: Domain
cs: Doména

en: Percentage
cs: Procenta

en: and
cs: a
