Supercool (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Date
eu: Data

en: Link
eu: Esteka

en: Views
eu: Bistak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Domain
eu: Domeinua

en: and
eu: eta
