Supercool (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Link
fr: Lien

en: Views
fr: Vues

en: Comment
fr: Commentaire

en: Domain
fr: Domaine

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: CSS class(es)
fr: Classe(s) CSS

en: and
fr: et

en: Menu translation
fr: Traduction de menu

en: You are now masquerading as !masq_as.
fr: Vous vous faites maintenant passer pour !masq_as.
