Supercool (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Date
hu: Dátum

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Views
hu: Nézetek

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Percentage
hu: Százalék

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: CSS class(es)
hu: CSS osztályok

en: and
hu: és

en: Masquerade
hu: Álcázás

en: Menu translation
hu: Menü fordítása

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: You are now masquerading as !masq_as.
hu: !masq_as álcája használatban.
