Supercool (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Views
jv: View

en: Comment
jv: Komèntar
