Supercool (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Domain
ku: دۆمەین

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
