Supercool (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Views
lt: Vaizdai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Domain
lt: Domenas

en: Percentage
lt: Procentas

en: and
lt: ir
