Supercool (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Views
lv: Skati

en: Comment
lv: Komentārs

en: Domain
lv: Domēns

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: and
lv: un

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: You are now masquerading as !masq_as.
lv: Jūs maskējaties par !masq_as.
