Supercool (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Views
ps: ليدنې

en: Comment
ps: تبصره

en: and
ps: او
