Supercool (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: Views
sv: Vyer

en: Comment
sv: Kommentar

en: Domain
sv: Domän

en: Percentage
sv: Procent

en: CSS class(es)
sv: CSS-klass(er)

en: and
sv: och

en: Masquerade
sv: Maskera

en: You are now masquerading as !masq_as.
sv: Du är nu maskerad som !masq_as.
