Supercool (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: and
te: మరియు
