Supercool (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Date
uk: Дата

en: Link
uk: Посилання

en: Views
uk: Види

en: Comment
uk: Коментар

en: Domain
uk: Домен

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: and
uk: та

en: Masquerade
uk: Маскування

en: Menu translation
uk: Переклад меню

en: Contact Form
uk: Контактна форма

en: You are now masquerading as !masq_as.
uk: Ви замаскувалися під !masq_as.

en: Trademark
uk: Товарний знак

en: Site Map
uk: Мапа сайту
