Supercool (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Domain
hy: Դոմեյն
