Supercool (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Date
id: Tanggal

en: Link
id: Tautan

en: Views
id: View

en: Comment
id: Komentar

en: Pathauto
id: Pathauto (Path otomatis)

en: Percentage
id: Persentase

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: and
id: dan
