Supercool (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Date
mr: दिनांक

en: Link
mr: दुवा

en: Views
mr: याद्या

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
