Supercool (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Date
ro: Data

en: Link
ro: Legătură

en: Views
ro: Vizualizări

en: Comment
ro: Comentariu

en: Domain
ro: Domeniu

en: Percentage
ro: Procentaj

en: and
ro: și
