Superfish (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Pystysuora

en: Vertical
fi: Vaakasuora

en: Normal
fi: Normaali

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Style
fi: Tyyli

en: Blue
fi: Sininen

en: Maximum width
fi: Maksimileveys
