Superfish (7.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: 24
kn: ೨೪

en: 4
kn: ೪

en: 16
kn: ೧೬

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: 20
kn: ೨೦

en: 32
kn: ೩೨

en: 18
kn: ೧೮

en: 22
kn: ೨೨

en: 1
kn: ೧
