Superfish (7.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Default
vi: Mặc định

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Normal
vi: Bình thường

en: Minimum width
vi: Độ rộng tối thiểu

en: The settings have not been saved because of the errors.
vi: Các thiết lập không lưu được vì lỗi.

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Blue
vi: Xanh
