Superfish (7.x-1.7-alpha5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Default
af: Verstek

en: Normal
af: Normaal

en: Blue
af: Blou
