Superfish (7.x-1.7-alpha5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Normal
be: Нармалёвы

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Наладкі не захаваныя праз памылкі.
