Superfish (7.x-1.7-alpha5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Normal
eu: Arrunta
