Superfish (7.x-1.7-alpha5) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ja: 設定を保存

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Number of blocks
ja: ブロック数

en: Default
ja: デフォルト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Normal
ja: ノーマル

en: Menu Parent
ja: メニューの親

en: Menu Name
ja: メニュー名

en: Minimum width
ja: 最小幅

en: The settings have not been saved because of the errors.
ja: エラーが発生したため、設定が保存されませんでした。

en: White
ja: 白

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Style
ja: スタイル

en: Blue
ja: ブルー

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Menu Depth
ja: メニューの深さ

en: Mouse delay
ja: マウスのディレイ
