Superfish (7.x-1.7-alpha5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.

en: Blue
sq: Blu
