Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Normal
bs: Normalno

en: Style
bs: Stil
