Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།
