Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Normal
he: נורמלי

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Style
he: סגנון

en: Blue
he: כחול
