Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Number of blocks
hi: खंडो की संख्या

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Normal
hi: सामान्य

en: Blue
hi: नीला
