Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Default
jv: Gawan

en: Minimum width
jv: Amba minimal
