Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ
