Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
