Superfish (7.x-1.8-alpha5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Menu Name
sv: Namn på meny

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.

en: White
sv: Vit

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Style
sv: Stil

en: Blue
sv: Blå

en: Maximum width
sv: Största bredd
