Superfish (7.x-1.9-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: واسط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: None
fa: خالی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Not installed
fa: نصب نشده‌است

en: Minimum width
fa: کمترین عرض

en: Blue
fa: آبی

en: Maximum width
fa: بیشترین عرض
