Superfish (7.x-1.9-beta4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་སྡེབ་ཚན་གྱི་འགྲེལ་བཤད་མདོར་བསྡུས་ཅིག་<a href="%overview">ལེབ་དུམ་སྤྱི་མཐོང་ཤོག་ལེབ་</a>དེ་གུ་ལག་ལེན་འཐབ་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
