Superfish (7.x-1.9-beta4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
eo: Priskribeto de via bloko. Uzata en la <a href="@overview">paĝo de bloka superrigardo</a>.
