Superfish (7.x-1.9-rc1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: More
el: Περισσότερα

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Menu
el: Μενού

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.

en: Style
el: Στυλ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
el: Σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας. Χρησιμοποιείται στη <a href="@overview">σελίδα επισκόπησης των μπλοκ</a>.

en: administer menu
el: διαχείριση μενού

en: empty
el: κενό

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: page not found
el: δε βρέθηκε η σελίδα
