Superfish (7.x-1.9-rc1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: disabled
jv: mati

en: Disable
jv: Dipaténi

en: More
jv: Lengkapé

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Example
jv: Contoné

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: The settings have not been saved because of the errors.
jv: Pengaturan iki durung disimpen sebab ésih ana kesalahané.

en: Installed
jv: Dipasang

en: Examples
jv: Contoné

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
