Superfish (7.x-1.9-rc1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: More
ku: زیاتر

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: administer menu
ku: پێڕست ببە بەڕێوە

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: page not found
ku: لاپەڕە نەدۆزرایەوە
