Superfish (7.x-1.9-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: More
nn: Meir

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
nn: Ei kort beskriving av blokken. Den blir bruka i <a href="@overview">oversikt over blokkar</a>.

en: administer menu
nn: administrer meny

en: page not found
nn: fant ikkje sida
