Superfish (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: More
af: Meer

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: administer menu
af: administreer menu

en: page not found
af: bladsy nie gevind nie
