Superfish (7.x-1.9) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: The settings have not been saved because of the errors.
am: በስህተት የተነሳ ቅንብሮቹ አልተቀመጡም።

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: administer menu
am: ምናሌ አስተዳድር

en: page not found
am: ገልፁ አልተገኘም
