Superfish (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: More
bn: আরও

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
