Superfish (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
