Superfish (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Disable
kk: Сөндіру

en: More
kk: Толығырақ...

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
kk: Блоктың қысқаша сипаттамасы. <a href="@overview">Блоктар парағында</a> қолданылады.

en: administer menu
kk: мәзірді басқару
